Saieco

Lancome La Vie Est Belle Eau De Toilette Florale 100 ml

SKU: SP00636 Category:

4 in stock

QAR 580

Availability: 4 in stock

DESCRIPTION

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale nga Lancome është një aromë me fruta me lule për femra. Notat e sipërme janë sythat e rrushit, Freesia, Piper Rozë dhe Bergamot; notat e mesme janë Osmanthus, Vjollcë, Mimoza, Jasemini, Magnolia, Trëndafili dhe Lulja e Portokallisë; notat bazë janë iris, Amberwood, Patchouli dhe Musk.

Recently Viewed Products

No recently viewed products to display
Scroll to Top